KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177335
nr 1417 7335
Harald Brandberg
(1899-1971), Sverige
Oljemålning, Rosor. Signerad. Olja på pannå, 32x22, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Harald Brandberg, svensk bildkonstnär född 1899, död 1971.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:06:01
100 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Harald Brandberg
Läs mer om Harald Brandberg